top of page
5K7A2749-min.jpg

Nový Šaldorf

Vinařský apartmán Špalek

Pro milovníky
vína

Posezení s krbem

Prostorné  pokoje

Od 3 200 Kč / noc 

Tradice s vůní vína 

Nový, vzdušný  a citlivě zrekonstruovaný apartmán vznikl propojením skvělého vína s tradiční pohostinností rodinného Bio vinařství Špalek v malé vinařské obci Nový Šaldorf. Přímo nad starým sklepem, uprostřed veškerého "vinařského" dění, mezi kouzelnými vinnými sklípky, které vidíte všude tam, kam se jen podíváte, na Vás čeká pečlivě připravené, prostorné a mladou generací tradiční vinařské rodiny opečovávané ubytování, kde se hned budete cítit jako byste sem odjakživa patřili.

aleksandra-dementeva-NdcH-WxzWgo-unsplash.jpg

Pro milovníky vína

Již při samotném příjezdu ke

" Špalkům"  Vám všem milovníkům skvělého vína  srdce zaplesá. Vinné sklípky a  udržované vinohrady zalité sluncem Vás přitom budou doprovázet. A to, že budete bydlet u vinařů, těch, v tomto místě nejuznávanějších, už asi není nutné dodávat. Láhev jejich BIO vína Vám milá vnučka pana Špalka, slečna Kamilka, osobně předá hned při Vašem příjezdu.   A zdržíte-li se u Špalků déle  jak sedm nocí, budete odměněni privátní prohlídkou sklepa  s degustací vín a máte-li jen trochu štěstí, bude Vás při tom doprovázet sám pan Špalek. 

5K7A2741-min.jpg

Posezení s krbem

Krásné posezení plné světla, pohodlné, vzdušné. Přímo u  apartmánu, malý kousek od Vaší postýlky. Nebýt tolik lákadel v okolí, které prostě musíte vidět, dal by se zde strávit celý den. Ranní káva, odpolední odpočinek s knihou a večerní posezení s přáteli u krbu. K tomu všemu skvělé víno, meruňkový nektar, nebo osvěžující bezová šťáva. Praskání dřeva v krbu, jen už příjemně dotváří tuto atmosféru. K tomu všemu voňavé dobroty na grilu  které si připravíte na protějším balkoně s výhledem na okolní sklípky. No není to skvělé ?

5K7A2709-min.jpg

Prostorné pokoje

Již samotný vstup do apartmánu, který  Vás překvapí krásnými schody s designovým kobercem a obručí od starého sudu na stěně, Vás nenechá na omylu, že  vlastně budete bydlet nad vinným sklípkem. Prostorný, klimatizovaný apartmán až pro 6 osob se stylově zařízenou kuchyňkou a dvěma oddělenými pokoji, balkonem s grilem a úžasnou, zastřešenou terasou Vás jistě nadchne. Už jen samotný pocit, že jste nyní součástí toho všeho, co se okolo Vás ve vinařské obci děje, Vás naplní radostí.

Privátní parkování

Wi-Fi zdarma

Klimatizace

Balkon

Kuchyň

Nekuřácké pokoje

Vinotéka

Láhev vína zdarma

Krásný výhled

Vana a sprcha

Krb

Domácí zvířata zakázána

Gril

Privátní prohlídka sklepa s degustací

Sklepní 93, Nový Šaldorf

+420 728 964 046

  • Facebook
  • Instagram

+420 515 243 802

bottom of page