top of page
edited2ALL.jpg

Lukov

U Hrádku ****

Pro gurmány

Velká zahrada

Privátní vířivka

Od 1 900 Kč / noc 

Místo kde se o Vás postarají.

Vítejte v místě, kde je radost ze života dotvářená dobrým jídlem a vínem! Za horami a za údolími, na okraji polí v Národním parku Podyjí. Zde je náš malý rodinný hotýlek. Čeká na vás odpočinek, dostatek zeleně uprostřed pečlivě udržované zahrady o které víte, že se někdo desítky let s láskou stará. Prostě dokonalý únik od všedních starostí. Takže když to shrneme - jsme, tu pro labužníky, i pro ty, kteří se prostě rádi dobře nají, pro milovníky vína, piva a voňavé kávy, pro rodiny a páry... pro všechny z vás s úsměvem otevíráme dveře našeho rodinného hotýlku a moc se na Vás těšíme

Photo 09.08.2023 19 18 05-min-min.jpg

Pro gurmány

Místo, kde Vás ranní slunce přivítá a večerní červánky se s Vámi loučí. Místo plné světla a energie mezi kamennými zdmi. Část starého domu, které si původní majitelé na začátku minulého století zvolili pro přípravu jídla, místo, kde i my nyní pro Vás s láskou jídlo připravujeme. Naše kuchyně je trochu jiná. U nás nenaleznete nejnovější technologie a trendové postupy, ale úctu k surovinám a moravské tradici, úctu k receptům našich babiček a práci našich dědů. Dlouhodobě vyzkoušené a s láskou převedené do moderní podoby paní domu. Věříme, že zdravé jídlo může být zároveň i dobré.

západslunce SMALLERr-min.jpg

Velká zahrada

To čeho si nejvíce užijete je krásná zahrada. Je to živý, stále se měnící organismus, který Vás zklidňuje a naplňuje energií. Poskytne Vám nespočet malých zákoutí vybízejících k posezení se sklenkou vynikajícího místního vína, nebo ničím nerušenému odpočinku s knihou. Najdete zde své místo k dlouho plánovanému pikniku a k poležení na dece uprostřed jemně švitořící přírody kolem Vás.

Photo 20.06.2023 21 47 31-2-min-min.jpg

Privátní vířivka

V malém zákoutí

za zpěvu ptáků, nebo svitu měsíce  je zde pro Vás připravena luxusní vířivka z dílny  USSPA . Užijte si  relaxaci, báječný večer s partnerem nebo odpočinek s přáteli. Umožněte Vašemu tělu potřebný oddech od práce, regeneraci po sportovním výkonu, nebo se jen tak, bez jakýchkoliv myšlenek, staňte součástí tohoto kouzelného místa.

9.6 

51 hodnocení

Lokace

9,4

Čistota

9,9

Personál

9,9

Poměr ceny a kvality

9,2

Privátní parkování

Wi-Fi zdarma

Klimatizace

Restaurace

Dětské hřiště

Nekuřácké pokoje

Vinotéka

TV s plochou obrazovkou

Půjčení kola  (dodatečný poplatek)

Trezor

Bar

Domácí zvířata po domluvě

Minibar

Koupelová kosmetika

Lukov 25, 669 02  Znojmo

+420 603 757 990

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page