top of page
penzion15.webp

Podmolí

Penzion U Kapličky

Rodinné pokoje

Vinný sklípek

Letní kavárna

Od 1790 / noc 

Krásné ubytování s jedinečný duchem místa

Citlivou opravou zbídačeného historického objektu, kterému majitelé vdechli nový život a s úctou k místu a původnímu duchu, vznikl Penzion U Kapličky. Nachází se na malé návsi v obci Podmolí v těsné blízkosti Národního parku Podyjí a coby kamenem dohodil od historického města Znojma. Už toto umístění ho vlastně činí jedinečným, protože okolí je tu opravdu krásné a jste zde přímo jeho součástí. Vítejte ve světě manželů Šturalových. Jejich snahou je abyste se cítili dobře, zpomalili, vychutnali si strávené chvíle, objevovali krásy okolních lesů, přírody Podyjí protkané hustou sítí cyklostezek a vycházkových tras spřekrásnými výhledy na meandrující řeku Dyji a svahy porostlé vinnou révou. Je to překrásná část naší země vonící vínem, sluncem a úrodnou půdou.

252883071.jpg

Rodinné pokoje

Ať už cestujete sami, nebo jste velká rodina mají tu pro Vás vždy ten správný pokoj. Útulné dvoulůžkové i rodinné pokoje se vstupem do poklidného dvora, nebo krásný  apartmán v podkroví, který Vás odmění nadstandartní velikostí, komfortním spaním a příjemným interiérem. Budete zde  mít vše co potřebujete a kávu ani čaj si  s sebou také neberte, přijměte je prosím, jako  pozornost.

ezgif-4-8640c37b0f.jpg

Vinný sklípek

Co si určitě nemůžete nechat ujít je možnost zakoupení vína od místních vinařů ve vinném sklípku. Ten manžele Šturalovi jako jediný citlivě ponechali v původním stavu. Duch místa je zde opravu jedinečný. No a to víno ...... v kombinaci s možností posezení v malém přístavku v původní venkovské stodole činní tento okamžik nezapomenutelným.

217512578.jpg

Letní kavárna

Nenechte si ujít krásné prostředí a skvělé jídlo v sezónním bistru. Naše kavárna vás potěší lákavou domácí snídaní, svačinkami a dobrým pitím v průběhu celého dne. Těšte se na lahodné koláče a speciality domácké venkovské kuchyně založené na kvalitních surovinách s důrazem na sezónnost a lokálnost. Těšíme se na Vás, dodává milá  paní majitelka.  

9.5 

35 hodnocení

Lokace

9,2

Čistota

9,9

Personál

10

Poměr ceny a kvality

9,6

Privátní parkování

Wi-Fi zdarma

Klimatizace

Restaurace

Vinotéka

Nekuřácké pokoje

TV s plochou obrazovkou

Půjčení kola  (dodatečný poplatek)

Rodinné pokoje

Vinný sklep

Domácí zvířata po domluvě

Komfortní postele

Podmolí, 669 02 Podmolí

+420 605 080 564

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page