top of page
611e188b27905_auto_x2.jpg

Vranov nad Dyjí

Penzion Jelen

Privátní wellnes

Velká zahrada

Komfortní apartmány

Od 1 200 Kč / noc 

Klid a pohoda v prvorepublikové vile.  

Místo s nezapomenutelným výhledem, které byste široko daleko jen stěží hledali. Impozantní prvorepubliková stavba je dokonalým svazkem historické atmosféry a moderního relaxačního prostoru Vám poskytne jedinečné ubytování i uvolnění v romantickém stylu. Majitelé manželé Vrbovi zde vytvořili Ideální místo pro Vaši dovolenou, aktivní odpočinek, turistiku i cykloturistiku. V létě spousta zábavy a osvěžení, na jaře a na podzim pohodový relax i nostalgická romantika, v zimě dokonalý klid a nádherná zimní příroda. A prestižní ocenění Penzion roku 2020 to jen potvrzuje.

sauna-2.jpg

Privátní wellness

Čeká na Vás finská sauna doplněná o solnou terapii. Načerpáte u nás nové síly v komorním prostředí našeho wellness. Vše budte mít k dispozici jen pro sebe a své blízké. Saunovací cykly tak můžete střídat s ochlazením a odpočinkem, tak jak Vám to bude nejlépe vyhovovat.  

17100698.jpg

Velká zahrada

Co si zcela jistě hned oblíbíte je prostorná zahrada se spoustou vzrostlých keřů a stromů.  Nabídne Vám posezení  s romantickým výhledem na siluetu zámku Vranov nad Dyjí a okolní lesnaté stráně. Své místo si zde pro své nekonečné hry a tajemné skrýše najdou i děti.

3 (2).jpg

Komfortní apartmány

Příjemně prostorné rodinné ubytování s bohatým zázemím, které Vás jistě nadchne. V domě, který kdysi postavil vranovský mlynář Inocenc Jelen Vás čeká přátelské a srdečné prostředí doplněné interiéry s dobovými prvky. Komfortní ubytování v apartmánech zcela jistě oceníte i Vy, rodiny s malými dětmi.

9.5 

293 hodnocení

Lokace

9,7

Čistota

9,7

Personál

9,8

Poměr ceny a kvality

9,5

Privátní parkování

Wi-Fi zdarma

Zahrada

Restaurace nedaleko

Dětské hřiště

Nekuřácké pokoje

Výhled do okolí

Blízko centra

Rodinné pokoje

Koupání

Domácí zvířata po domluvě

Zámecká 250, 671 03 Vranov nad Dyjí

+420 724 774 774

  • Facebook
bottom of page