top of page
IMG_5746.jpg

Podmolí

Bistro U Kapličky

Sezónní bistro

Vinný sklípek

Letní kavárna

Skvělé jídlo, kvalita, lokálnost a přirozenost.

U kapličky na návsi, v malebné vesničce Podmolí, pro Vás manželé Šturalovi citlivě a s úctou k původnímu obnovili krásný vesnický dům, který Vás mile překvapí. Poklidná atmosféra spolu s pohostinností a přátelským přístupem majitelů, dělá z tohoto místa oblíbenou zastávku všech výletníků. Posezení v prostorném dvorku za původními dřevěnými vraty Vás donutí přemýšlet o tom jak se  zde dříve žilo a hospodařilo. Výborná káva, domácí koláče, čerstvý sýr, domácí paštika a polévka jak od maminky Vám jistě zpříjemní celý den. V parných dech se můžete osvěžit domácí limonádou, výborným znojemským pivem nebo i třeba skleničkou chlazeného moravského vína od místních vinařů. V domě, který je částečně přestavěn i na stylový penzion, můžete navštívit jedinečný vinný sklípek, který jako jediný nevyžadoval žádné stavební úpravy a zůstal zachován jako zcela původní. Po dobrém jídle si zde můžete odpočinout, načerpat potřebnou energii a poznat milé lidi, kteří věří v genius loci tohoto místa a rádi se o něj podělí i s Vámi. 

Vzhledem k sezonnímu provozu bistra si raději předem ověřte otevírací dobu po telefonu.

217512578.jpg

Letní kavárna

Kavárnička je tu pro zpříjemnění pohody  ubytovaným  hostům a v letních měsících i  pro  Vás všechny, kteří touží po výborné prémiové kávě, domácí limonádě, znojemském pivu, nebo skvělém víně od  vinařů ze znojemských viničních tratí.

 

 

ezgif-4-8640c37b0f.jpg

Vinný sklípek

Co si určitě nemůžete nechat ujít je možnost ochutnávky vín ve vinném sklípku. Ten manžele Šturalovi jako jediný citlivě ponechali v původním stavu. Duch místa je zde opravu jedinečný. No a to víno, v kombinaci s možností posezení  v malém přístavku v původní venkovské stodole činní tento okamžik nezapomenutelným. 

 

217512573.jpg

Sezónní bistro

Krásné prostředí a skvělé jídlo v sezónním bistru. 

" Naše bistro  vás potěší lákavou domácí snídaní,   svačinkami a dobrým pitím v průběhu celého dne ". Těšte se na lahodné koláče a speciality domácké venkovské kuchyně založené na kvalitních surovinách s důrazem na sezónnost a lokálnost. 

Těšíme se na Vás dodává milá  paní majitelka.  

 

 

Podmolí, 669 02 Podmolí

+420 605 080 564

Privátní parkování

Lokální suroviny

Wi-Fi zdarma

Posezení ve dvoře

Půjčení kola  (za poplatek)

Domácí kuchyně

Bistro

Vinný sklípek

Vinotéka

Pejsci vítáni

Kavárna

Přátelské prostředí

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page