top of page
R3QB9sTX_4x-min.jpg

Vranov nad Dyjí

BabyHotel Karolínka

Privátní wellnes

Ubytování ve Mlýně či Babyhotelu Karolínka

Pro celou rodinu

Od 1 900 Kč / noc 

Neobyčejný  hotel  pro neobyčejné hosty.

Hotelový komplex Babyhotel Karolínka (zelená budova) a sousedící Mlýn Karolínka (modrá budova) poskytují ubytování pro rodiny s dětmi. Nachází se v samotném centru romantického náměstí Vranova nad Dyjí a v srdci Národního parku Podyjí. Díky tomuto umístění se stává ideální základnou pro návštěvu veškerých zajímavostí dané lokality, cyklotras, rybaření, koupání, procházek a jiných aktivit v nedotknutelné přírodě.

Nabízí příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích, rodinných studiích a apartmánech, které hravě osloví nejen dospělé, ale především naše děti.

Babyhotel Karolínka je vybaven vnitřním a venkovním bazénkem, hernou, uzavřeným dvorem s letní kuchyní a krásným posezením.

Mlýn Karolínka je objekt bývalého vodního barokního mlýna, veden jako Národní kulturní památka. Mlýn Karolínka disponuje restaurací, herními prvky rozmístěnými po celém zařízení, vířivkou s bazénkem, saunou, slaným bazénkem, uzavřeným dvorem s venkovním posezením.

P1012017_1366.JPG

Dětské privátní wellness

Opravdu velkoryse pojaté wellness se saunou, swim-spa a vnitřním bazénem,  speciálně navrženým pro ty úplně nejmenší hosty, kteří si zde užijí spoustu radosti v láskyplné náruči svého rodiče. O zábavu však nebude ochuzen ani starší bráška či sestřička na které čeká maličké brouzdaliště vybavené těmi nejzajímavějšími hračkami.

LhZwzoRx_4x-min.jpg

Ubytování ve mlýně

Neobyčejně kouzelné místo připomínající doby našich babiček. Citlivě zrekonstruovaný původní mlýn s krásnými pokoji a výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Krásného výhledu můžete užívat i na terasách a přilehlém dvorku. Vše je zařízeno tak, aby zde byli v bezpečí.

IMG_20200418_151015-min.jpg

Zábava pro celou rodinu

Babyhotel Karolínka je ideálním místem zábavy pro celou rodinu. Každý měsíc nabízíme pobytové balíčky plné zábavy, legrace, ale i odpočinku a relaxace.

Zábavu dětem zajistí dětská herna, prolézačky, pískoviště, trampolína, animační programy (kreativní dílna), bazén, kola a podobně. Vranov nad Dyjí a okolí je kouzelným místem určeným k procházkám, návštěvě památek, hradů a zámků, muzeí, zábavného centra pro děti, vranovské přehrady, plavbě lodí, vodní elektrárny apod.

9.1

52 hodnocení

Lokace

9,6

Čistota

9,3

Personál

9,6

Poměr ceny a kvality

8,9

Privátní parkování

Wi-Fi zdarma

Zahrada

Restaurace nedaleko

Dětské hřiště

Nekuřácké pokoje

Výhled do okolí

Blízko centra

Rodinné pokoje

Koupání

Domácí zvířata po domluvě

Nabíječka elektromobilů

Náměstí 55, Vranov nad Dyjí, 671 03

  • Facebook
bottom of page